Piwowar nr 1/2021

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania kwartalnika „Piwowar”, nr 1/2021 (36). Na jego łamach znajdziecie państwo wiele ciekawych cennych informacji, a między innymi:

– reklamę naszego układu do do produkcji piwa bezalkoholowego. Technologia próżniowej rektyfikacji Sigmatec, której zaufały wiodące Browary na naszym rynku, między innymi Browar Tenczynek. Jesteśmy dumni z tego że możemy być dostawcą technologii dlatego browaru Żywiec niczego od tak długoletniej, aż chciałoby się powiedzieć długo wiekowej tradycji wyważeniu doskonałego piwa.
– reklamę wymienników płytowych marki Schmidt. Od 20 lat nasza Firma jest przedstawicielem tego producenta na rynku polskim na zasadach wyłączności. Oferujemy nowe wymienniki płytowe, części zamienne do nich takie jak płyty i uszczelki, a także usługi utrzymania ruchu i remontów wymienników płytowych wszystkich marek.
– reklama doskonałych, precyzyjnych i niezawodnych urządzeń pomiarowych marki Centec. Ten niemiecki producent, którego jesteśmy przedstawicielem, od ponad 30 lat rozwijać technologię pomiarów dla browarnictwa. Dzięki tym urządzeniem pomiarowym dokładnie i niezawodnie zbadać się parametry niezbędne do monitorowania dla osiągnięcia doskonałego smaku i aromatu piwa.
– artykuł poświęcony naszym układem na produkcji piwa bezalkoholowego. Na pewno wielu z was intryguje pytanie czy rzeczywiście każdy Browar możesz zaistnieć na tym rynku, rozwijać technologię produkcji piwa bezalkoholowego a co najważniejsze konkurować z innymi skutecznie i dynamicznie. Na te pytania znajdziecie odpowiedź w artykule zamieszczonym w tym wydaniu ”Piwowara”.
– prezentacja sylwetki jednego z naszych wiodących Technologów i projektantów – Wilrieda Teubera. Jego doświadczenie, zaangażowanie i pasja każdego dnia pomaga ją nam rozwijać i doskonalić nasz układ do produkcji piwa bezalkoholowego.

Zapraszamy do lektury!

Czasopismo „Piwowar”

Czasopismo „Piwowar”

Czasopismo „Piwowar”

Czasopismo „Piwowar”

Czasopismo „Piwowar”