Przemysł Fermentacyjny i Owocowo-Warzywny 02/2021

Zapraszamy do lektury nr 02/2021 czasopisma Przemysł Fermentacyjny i Owocowo-Warzywny. Na jego łamach znajdziecie państwo nasze publikacje:

– reklama układu procesowego do produkcji piwa bezalkoholowego opartego na prawdopodobnie najlepszej do tego celu rektyfikacji próżniowej.

Jesteśmy dumni że Browar Tenczynek jest jednym z naszych klientów i już wkrótce zapraszamy państwa do poznania nowego smaku piw pozbawionych alkoholu z tego właśnie browaru. Jeżeli chcecie aby również wasze piwo nie tracąc aromatu i smaku zyskał status bezalkoholowego prosimy o kontakt z naszym działem handlowym jmr@ceti.pl
– artykuł poświęcony jednemu z najlepszych projektów firmy Centec – MULTIMIKSER. Każdy zakład produkujący napoje o wielu smakach i aromatach powinien być wyposażony w najdoskonalsze urządzenia. Jednym z nich jest wielostrumieniowy Multimikser marki Centec. Dzięki temu doskonałemu mieszalnikowi można stworzyć wiele napojów bezalkoholowych oraz tych na bazie i z domieszką alkoholu. Pełna automatyzacja procesów gwarantuje jego niezawodność i powtarzalność. Więcej szczegółów artykule.

Zapraszamy do lektury.

„Przemysł Fermentacyjny i Owocowo-Warzywny”

„Przemysł Fermentacyjny i Owocowo-Warzywny”

„Przemysł Fermentacyjny i Owocowo-Warzywny”