Premiera nowego sterownika firmy Centec GmbH

Na targach piwnych BrauBeviale w Norymberdze, które odbyły się w dniach od dwunastego do 14 listopada 2019 r. miała miejsce premiera nowego sterownika wraz z panelem dotykowym urządzeń pomiarowych firmy Centec GmbH.

Od marca 2020 r. wszystkie urządzenia pomiarowe dostarczone przez firmę Centec GmbH wersji stacjonarnej montowany na rurociągu wyposażone będą w dotykowy panel operatorski. Do wyboru będzie kilka języków w tym również język polski. Dotykowy panel operatorski jest niezwykle prosty w obsłudze. Dostępność menu produktowego z ekranu głównego panelu, Intuicyjna nawigacja, możliwość wprowadzenia kilku poziomów dostępu do ustawień miernika, a co najważniejsze wyraźny odczyt wartości parametru poddawanego pomiarowi – to zalety nowego wyświetlacza i panelu dotykowego.

Na koniec warto też wspomnieć iż wprowadzenie dotykowego panelu w żaden sposób nie wpłynie na cenę dostarczonych urządzeń.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą urządzeń pomiarowych a także do darmowych testów mierników dostępnych dla każdego bezkosztowo na okres trzech miesięcy.

Zapraszamy do współpracy!