O nas

Firma JMR Europe Sp. z o.o. została założona w 1998 roku i od tamtej pory z powodzeniem działa na rynku polskim, jak i również na rynku krajów bałtyckich takich jak Litwa, Łotwa i Estonia. Jesteśmy firmą handlową i specjalizujemy się w doborze oraz dostawie  wymienników ciepła niemieckiej firmy API Schmidt-Bretten, która produkuje wymienniki płytowe, rurowe oraz grafitowe dla wielu gałęzi przemysłu już od ponad 100 lat. W zakres naszej oferty wchodzą również urządzenia procesowe i mierniki do kontroli jakości (tlenu, dwutlenku węgla, alkoholu, ekstraktu) dla sektora spożywczego. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym portfolio naszej firmy w zakładce OFERTA.

JMR Europe charakteryzuje dbałość o najwyższą jakość, zarówno w obsłudze klienta, oferowanych produktach, jak i współpracy z partnerami i dostawcami. Najlepsze praktyki firmy były wielokrotnie doceniane, o czym świadczy szereg zdobytych zamówień od kluczowych klientów będących liderami rynku. Mając już zrealizowanych dziesiątki projektów oraz działając zgodnie z wytyczonymi procedurami zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie inwestycji. Począwszy od rozpoznania potrzeb i doradztwie w wyborze odpowiednich urządzeń, poprzez budowanie oferty i dobór odpowiednich parametrów dostarczymy Państwu produkt dopasowany do najbardziej wyjątkowych potrzeb. Dostawa urządzenia do siedziby klienta wcale nie musi oznaczać końca naszej współpracy. Wykonujemy na życzenie kosztorys całkowitych kosztów eksploatacji, dysponujemy własnym serwisem w przypadku awarii oraz zapewniamy dostawę części zamiennych.

Dbamy o naszych klientów oraz stawiamy na długoletnią współpracę, dlatego na pytania odpowiadamy szybko, oferty wysyłamy zawsze na czas, a nasze warunki handlowe potrafimy dostosować do potrzeb klienta. Posiadamy również szereg niezbędnych certyfikatów oraz jako uczestnik programu rządowego Rzetelna Firma dbamy o przejrzystość prawną.

pige_logo

Jesteśmy członkiem PIGE – Polskiej Izby Gospodarczej Elektrotechniki 

http://pige.com.pl

Zapraszamy do współpracy!

Proszę kliknąć na zakładkę KONTAKT aby wybrać dział do którego mają Państwo zapytanie.